Онлајн промоција „Програм за школску 2024/25. годину“

3. октобра u 10:00 - 11:00

Онлајн промоција програма за школску 2024/25. годину првенствено је намењена наставницима који живе и раде ван Београда и нису у прилици да дођу на промоцију програма у музеју. Промоција ће обухватити презентацију понуде радионица и стручних вођења за све образовне циклусе. Поред промоције програма који се одржава уживо у музеју, музејски едукатори ће представити и активности које се изводе онлајн, у оквиру програма Народни музеј на часу и Музеј у гостима. Наставници ће добити информације о погодностима које могу да остваре када долазе у наш музеј у приватној посети. Како би остварили погодности, потребно је да у електронској форми пошаљу уговор о раду којим ће потврдити да су запослени у школској установи (скениран или фотографисан уговор). Учешће је бесплатно. Пријављивање за праћење онлајн промоције је обавезно и врши се слањем упита на адресу obrazovanje@narodnimuzej.rs.

3. октобра