Промоција „Програм за школску 2024/25. годину“

4. октобра u 10:00 - 12:00

Промоција програма за школску 2024/25. годину намењена је свим наставницима који су запослени у предшколским установама, основним и средњим школама. Обухватиће презентацију понуде радионица и стручних вођења за све образовне циклусе. Поред промоције програма који се одржава уживо у музеју, музејски едукатори ће представити и активности које се изводе онлајн, у оквиру програма Народни музеј на часу и Музеј у гостима. После промоције, заинтересовани ће уз дружење моћи да се освеже кафом и чајем у кафеу Народног музеја Србије. Наставници ће добити информације о погодностима које могу да остваре када долазе у наш музеј у приватној посети. Како би остварили погодности, потребно је да на увид донесу уговор о раду којим ће потврдити да су запослени у школској установи (оригинал, фотокопију или фотографију). Учешће је бесплатно. Сви заинтересовани више информација могу да добију слањем упита на адресу obrazovanje@narodnimuzej.rs.

4. октобра