Радионица „Научимо нешто о Јапану“

1. јуна u 13:00 - 14:00

Сваке године у Народном музеју Србије одвија се смотра Археолошки филм, на којој се представљајузанимљива археолошка истраживања стручњака из различитих земаља. како је ове године домаћин смотре Јапан, одлучили смо да вам одшкринемо прозор у овај далеки, егзотични свет. Уз помоћ Драгане Вучићевић, вишег кустоса едукатора из Природњачког музеја Србије, и мр Иване Јанковић, музејског саветника едукатора из Народног музеја Србије, сазнаћете нешто о животињама које живе у Јапану, зачинима који се користе у јапанској кухињи, писаћете јапанским словима и цртаћете аквареле у стилу јапанских мајстора. Пријављивање учесника, узраста 10-14 година, је обавезно, на мејл адресу: radionice@narodnimuzej.rs.

1. јуна