Радионица за наставнике „Активно слушање“

5. октобра u 17:00 - 18:30

У сарадњи са Институтом за педагошка истраживања, у Народном музеју Србије одржаће се радионица за наставнике под називом „Активно слушање“. Ова радионица има за циљ да учесници усаврше вештине активног слушања у комуникацији са ученицима, колегама и родитељима. Искристалисаћемо механизме и правила активног слушања, „дешифроваћемо“ значење вербалних и невербалних порука које су важне за квалитетну комуникацију са ученицима, колегама и родитељима. Посебна пажња биће посвећена креирању конструктивне повратне информације и постављању питања. Радионицу ће држати Ивана Ђерић, сарадница Института за педагошка истраживања. Пријављивање учешћа је обавезно и врши се слањем мејла на адресу obrazovanje@narodnimuzej.rs. Радионица за наставнике одржаће се 5. октобра у 17 часова.

5. октобра